شماره های موجود در BlackList مخابرات چیست

آیا میدانید بازگشت هزینه پیامکهای نرسیده به دلیل قرار داشتن شماره مخاطب در بلک لیست مخابرات به طور خاص در سامانه ارسال پیامک TextSms.ir موجود است؟

\"بازگشت

در ادامه به بیان برخی از پرسش و پاسخ های مربوط به بازگشت هزینه و نیز قرار داشتن شماره در بلک لیست مخابرات میپردازیم.

 

سوال: عبارت بلک لیست چیست و به چه شماره هایی تعلق میگیرد؟

پاسخ: طی 6ماه گذشته(تقریبا از ابتدای سال 1391) همراه اول (MCI) از کلیه مشترکان خود خواسته است تا در صورتی که تمایل به دریافت پیامک تبلیغاتی ندارند (یعنی دریافت پیامک از خطوط 1000-2000-5000-3000) با شماره 9990 تماس گرفته و یا به یکی از مراکز مشترکین همراه اول مراجعه نمایند. پس از درخواست مشترکین از همراه اول، شماره آنها در بلک لیست مخابرات قرار گرفته و دیگر پیامک تبلیغاتی دریافت نخواهند کرد.

 

سوال: بازگشت هزینه در خطوط 1000-2000-3000-5000 چیست؟

پاسخ: سامانه ارسال پیامک TextSms.ir جزو معدود سامانه های ارسال پیامک در کشور است که هزینه پیامکهای ارسال شده به شماره های موجود در بلک لیست مخابرات را به حساب کاربران خود بازگشت میدهد.

 

سوال: بازگشت هزینه پیامکها شامل چه پیش شماره هایی است؟

پاسخ: 1- در صورتی که پیامک های خود را با خطوط با پیش شماره 1000 ارسال کنید، هیچ بازگشت هزینه ای به شما تعلق نمیگیرد. حتی بلک لیست.

2- در صورتی که پیامک های خود را با خطوط با پیش شماره 2000 ارسال کنید، هزینه کلیه پیامکهای نرسیده اعم از بلک لیست و یا FAILED شده (فقط همراه اول دائمی و اعتباری) را به حساب کاربران بازگشت میدهد.

3- در صورتی که پیامک های خود را با خطوط با پیش شماره 3000 ارسال کنید، (برای اولین بار در ایران و فقط در TextSms.ir) هزینه کلیه پیامکهایی که مخاطبین آن در بلک لیست مخابرات قرار دارند به حساب شما بازگشت داده میشوند. این تعداد بازگشت هزینه بین 8 تا 15 درصد از پیامکهای انبوه ارسال شده است.

 

سوال: آیا سرویس بازگشت هزینه پیامکهای نرسیده به دلیل وجود شماره در بلک لیست مخابرات، در سایر سامانه های ارسال پیامک نیز وجود دارد؟

پاسخ: خیر! این موضوع در 99درصد سامانه های ارسال پیامک وجود نداشته و انحصارا در TextSms.ir هم قرار دارد. تعداد سایتهایی که این قابلیت را دارند بسیار اندک بوده و شاید کمتر از 10 سایت باشند!

 

اگر هر سوال دیگری در رابطه با موضوع بالا دارید با شماره 02188878790 تماس حاصل فرمایید.

همچنین اگر هر سوال دیگری در رابطه با سامانه ارسال پیامک تکست اس ام اس دارید میتوانید با شماره فوق و یا شماره همراه 09124964046 تماس بگیرید.

پشتیبانی واقعی و 24 ساعته سامانه TextSms همیشه پاسخگوی سوالات،انتقادات و پیشهادات شما است.

\"بررسی

 

آخرین به روز رسانی: 1391/05/28