ارسال پیامک با نام تجاری شما

در این روش ارسال، بجای شماره های تبلیغاتی مانند 30001281333333 و یا 30001281556690 و سایر موارد مشابه، نام تجاری برند شرکت یا هیات شما قرار خواهد گرفت.

در واقع روی تلفن همراه دریافت کننده پیامک نام تجاری که شما انتخاب کرده اید مانند: IranAir-SONY-Apple و ... قرار خواهد گرفت. این سرویس بسیار مناسب شرکتها و مراکز ارائه کننده خدمات است تا با نام برند خود تبلیغ کنند.

تصور کنید از این به بعد بتوانید پیامک های تبلیغاتی خود را با نام تجاری مانند موارد فوق که در واقع نام شرکتتان است ارسال کنید.

ارسال پیامک با نام تجاری یکی از اولین امکاناتی بود که در سامانه های پیامکی در ابتدای راه این رسته مورداستفاده قرار میگرفت .

پس از بروز مشکلاتی در استفاده از این مورد , این امکان حدود 5 سال در کلیه سامانه های داخل کشور غیر فعال بود , و سامانه هایی که اقدام به ارسال با نام تجاری مینمودند از طریق سرویس های ارسال پیامک خارج از کشور و با هزینه پیامک بالغ بر 100 تا 450 تومان برای هر پیامک این امکان را برای مشترکین فراهم نمودند.

در حال حاضر سامانه ارسال پیامک TextSms.ir امکان ارسال پیامک از داخل کشور و با هزینه های نزدیک به پیامک های فعلی فراهم نموده است که کلیه مشترکین حقوقی براساس ضوابط موجود میتوانند از این امکان استفاده نمایند . 

 

شرایط استفاده از پیامک با نام تجاری : 

1 - شرکت یا مشترک حقوقی ثبت شده و یا هیئت های مذهبی با ارایه نامه معرفی از سازمان تبلیغات اسلامی 

2 - خرید برند اختصاصی موردنظر با طول حداکثر 10 کاراکتر به صورت ثابت در طول مدت زمان استفاده (به عنوان مثال: IranAir بجای شماره 30001281998830)

3 - پرداخت هزینه اشتراک برند اختصاصی به مبلغ "تماس بگیرید"

4 - هزینه هر پیامک برای مشترکین سامانه تکست اس ام اس 140 ریال 

5 - جهت ثبت درخواست خود برای استفاده از نام تجاری از طریق بخش پشتیبانی سایت (لازم است ابتدا عضو سایت شوید) با ما در تماس باشید .

6 - فعالسازی سرویس ممکن است 2 تا 4 روز کاری زمان نیاز داشته باشد.

7 - این سرویس فقط و فقط به شرکتهای حقوقی ثبت شده و یا هیات های مذهبی دارای تاییدیه ارائه میشود، به درخواستهای اشخاص حقیقی پاسخ داده نخواهد شد.

8 - سرعت ارسال پیامک با نام تجاری هیچ تفاوتی با سرعت ارسال از خطوط 3000 ندارد.

9 - برند های تجاری متفاوت و مجزا از خطوط اختصاصی هستند.

10 - دریافت پیامک روی ارسال با نام تجاری فعال نبوده و هیچ شماره ای از ارسال کننده پیامک روی تلفن دریافت کننده نخواهد افتاد.

11 - در حال حاظر قابلیت ارسال به شماره های لیست سیاه (کسانی که پیامک تبلیغاتی دریافت نمیکنند) هم روی این سرویس وجود دارد.

 

 با تشکر TEXTSMS.IR

         02188878790