Bambo Restaurant Accounting Software

نرم افزار بامبو پیامک توسط آقای ...(به احترام بزرگترم، حذف کردم.)... پشتیبانی میشد که این شخص به دلیل بد قولیهای متعدد از نظر ما اصلا قابل اطمینان نیست و استفاده از این نرم افزار را به هیچ کسی پیشنهاد نمیکنیم. همچنین کلیه لینکهای مربوط به نرم افزارهای بامبو پیامک و یادآوری جلسات که توسط فرد نامبرده نوشته شده بود، غیر فعال شده است.

انشاالله به زودی با نرم افزار های جدید ارسال پیامک در خدمت کلیه کاربران گرامی خواهیم بود.

بنام  خدا

نرم افزار مدیریت رستوران کافی شاپ و رستوران بامبو با ظاهری شکیل و به روز و محیط کاربری بسیار ساده بدون هیچگونه پیچیدگی، شما را در مدیریت مالی مجموعه خود حتی در زمانهایی که در رستوران یا فست فود و کافی شاپ حضور ندارید یاری خواهد داد.

نرم افزار بامبو دارای توانایی های زیر است که هر کاربر با توجه به انتظاراتی که از نرم افزار دارد می تواند به خرید آن اقدام کند:

 • فروش

این قسمت پایه نرم افزار است و تمام عملیات مربوط به فروش و مشترکین را انجام خواهد داد.در این قسمت می توانید با تعریف صندوقداران و توجه به شیفت آنها تمام تسویه و میزان فروش هر صندوقدار را در بازه های زمانی مختلف بر حسب تاریخ و ساعت انجام دهید.

همچنین براحتی و با یک نگاه می توانید با نمودار هایی که با توجه به فروش هر کاربر ایجاد می شود از میزان فروش و عملکرد آنها آگاه شوید.

این قسمت دارای تمام گزارشهای فروش از قبیل میزان فروش روزانه ماهانه –تعداد فروش غذاها و محصولات روزانه ماهانه و....می باشد.

موجودی صندوق را با توجه به افزودن مالیات بر ارزش افزوده و حق سرویس و کسر تخفیف از فاکتورها به صورت جداگانه 

نمایش می دهد که می توانید بر اساس نیاز خود از این گزارش ها چاپ تهیه کنید.

منوی فروش طوری طراحی شده که با مانیتورهای لمسی سازگاراست و صندوقدار بدون هیچگونه مشکلی می توانید  از آن بهره ببرد.


نرم افزار مدیریت رستوران و فست فود بامبو-کاملترین نرم افزار مدیریت و حسابداری رستوران در ایران

 • خرید

در این قسمت با توجه به ورود اطلاعات طرف خرید ها فاکتورهای خرید را وارد کرده و براحتی از میزان خرید آگاه باشید.همچنین با وارد کردن مبلغ و چک هایی که به طرف خرید ها می دهید می توانید در هر لحظه از آنها گزارش تهیه کنید و از میزان حساب خود آگاه باشید.

در این قسمت با توجه قیمت خرید های مختلف برای هر محصول که ممکن است در خریدها داشته  باشید نرم افزار میانگین و نوسانات قیمت خرید را به شما نشان می دهد و می توانید براحتی قیمت های خرید  هر محصول را مشاهده کنید.

 • پیک و مشترکین

در این قسمت با توجه به خرید مشترکین از رستوران و فست فود در هنگام ثبت فاکتور به نام آنها در بدهکاری آنها قرار می گیرد و با پرداخت وجه چک و یا نقد و ورود آن در سیستم بامبو برای هر مشترک می توانید صورتحساب تهیه کرده و از میزان خرید و پرداختی و بدهکاری مشتری آگاه شوید.

همچنین با نمایش نمودار خرید مشتریان می توانید با یک نگاه مشتریانی که بیشتر از شما خرید کرده اند را تمیز دهید .

در زمان صدور فاکتور و مشخص کردن پیک مربوطه براحتی از عملکرد پیک و تمام سرویسهایی که توسط پیک انجام گرفته با ذکر تاریخ و ساعت و شماره فاکتور و میزان مبالغ فاکتور ها آگاه شوید.

 • تعریف بسته غذایی –(ویژه)

در این قسمت می توانید  تعدادی محصول را در یک بسته غذایی به سیستم معرفی کرده و در زمان فروش صندوقدار با توجه به درخواست مشتری برای انتخاب بسته های غذایی با یک کلیک تمام غذاها و محصولاتی که در آن بسته معرفی شده است در فاکتور فروش قرار می گیرد و ویرایش تعداد آنها با توجه به تعریف بسته صورت می گیرد و در انتهای فاکتور تخفیفی که از انتخاب بسته به مشتری داده شده است نوشته می شود.

 

نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود و کافی شاپ بامبو کاملترین نرم افزار حسابداری در ایران

 

 • فراخوان مشتری با SMS (پیامک هوشمند)

یکی از راههای مدرن ارتباط با مشتری ارسال sms است. در این قسمت مشتری با ذکر شماره تلفن همراه خود و ثبت آن در سیستم و فاکتور فروش، زمانی که فاکتور آماده شد، صندوقدار با درج شماره فاکتور در قسمت مربوطه پیامک آماده شدن غذا به مشتری فرستاده میشود.

 • ارسال مبلغ فاکتور و ارسال پیام فرستادن  غذا به مشترکین

در این قسمت سیستم به صورت خودکار برای مشتریانی که مشتراک هستند در زمان صدور فاکتور و ارسال غذا، مبلغ قابل پرداخت برای مشترک از طریق sms ارسال می شود.

 • ایجاد منوی اختصاصی برای مشتریان

در این قسمت می توان برای مشتریان خاص با در اختیار قراردادن یک نام کاربری و رمز عبور وارد سیستم فروش رستوران و فست فود شوند و غذای خود را سفارش دهند وسفارش آنها از پرینتر صندوق و آشپزخانه خارج خواهد شد و پیامکی با تایید و مبلغ برای مشتری فرستاده خواهد شد.

 • ارسال مبلغ صندوق به صورت sms  به مدیر

در این قسمت صندوقدار بدون دیدن وجه صندوق و کارکرد روزانه با توجه به در خواست مدیر با کلیک یک دکمه موجودی صندوق و فروش هر صندوقدار به تلفن همرا ه مدیر ارسال می شود.و مدیر براحتی از وضعیت صندوق خود در هر لحظه می تواند آگاه باشد.

 • سرگرم کردن مشتریان

یکی از دغدغه های رستوران  و فست فود داران سرگرم کردن مشتری در زمانی است که مشتری منتظر آماده شدن غذای خود است.در این قسمت مشتری می تواند با ارسال یک شماره یا یک متن به شماره سامانه پیامک رستوران و فست فود فال حافظ و یا سخن بزرگان و یا یک طنز بر روی گوشی خود دریافت کند.

 • انبارداری هوشمند

با وارد کردن فرمول تولید بر اساس مواد اولیه و مقدار مصرفی در تولید یک محصول آماده و با توجه میزان فروش محصول و خرید آن براحتی از موجودی انبار و مقدار مصرفی آن در بازه های زمانی مختلف می توانید آگاه شوید و سیستم بامبو 3 نوع گزارش انبارداری به شما ارائه می دهد که می توانید مواد اولیه خریداری شده را مدیریت کنید.

 • گروه بندی هزینه و ریز هزینه های پرداخت شده

در این قسمت با توجه به گروه بندی هزینه مانند قبوض آب و برق و....هزینه های متفاوت را وارد کرده و از آنها گزارش های متنوع تولید کنید و براحتی هزیته های مجموعه خود را کنترل کنید که البته امکان ارسال به اکسل هم در این قسمت فراهم است.

 • پرداختی به کارکنان ، حضور و غیاب آنها و  سند پرداخت

در این قسمت با ورود کارکنان و سمت آنها در سیتم هر مبلغی که با عنوانهای مختلف به کارکنان خود می دهید می توانید به عنوان یک سند پرداختی ثبت کرده و با آنرا چاپ کرده و با گرفتن امضا بایگانی کنید.در این قسمت براحتی پرداختی به کارکنان و میزان پرداخت را در بازه های زمانی مختلف بر اساس مشخصات کارکنان مشاهده کنید

 • گزارش حذف و ویرایش فاکتورهای فروش

هر غذایی که از منوی فروش حذف شود و یا تعدا آن در فاکتور فروش کم و یا زیاد شود بعنوان گزارش در سیستم ثبت خواهد شد و مدیر سیستم براحتی می تواند در انتهای هر شب یک گزارش تهیه کرده و از صندوقدار خود در صورت صلاحدید توضیح بخواهد.همچنین در زمان ابطال فاکتور تا صندوقدار توضیحی مبنی بر دلیل ابطال فاکتور ندهد فاکتور ابطال نخواهد شد.

با این توانایی مدیر رستوران و فست فود براحتی می تواند بر عملکرد صندوقداران خود نظارت کامل داشته باشد.

 • در آمدهای جانبی

ممکن است هر رستوران فست فود و یا کافی شاپ یکسری از محصولات خود را مانند روغن های سوخته و... را به فروش برسانند در این قسمت می توان این در آمدها را ثبت کنید و از میزان آنها با خبر باشید.

البته با دانلود راهنمای کامل نرم افزار  می توانید از تمام امکانات نرم افزار بامبو آگاه شوید.



جهت اطلاع از تعرفه یا سفارش نرم افزار مدیریت و حسابداری رستوران بامبو میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

01912219301
09122728610
09354961620

*****لازم به ذکر است که با اعلام نام TextSms.ir در هنگام خرید، میتوانید از 10% تخفیف ویژه برخوردار شوید.