بایکس

\"\"

ضمن تشکر از شما خریداران محترم، درخواست میشود پس از خرید کوپن پنل ارسال پیامک، مراحل زیر را حتما انجام دهید:

 

نحوه فعالسازی پنل ارسال پیامک

1- عضویت در سایت TextSms.ir

2- ورود به حساب کاربری، سپس وارد بخش پشتیبانی سایت شوید و روی عبارت "ارسال تیکت جدید" کلیک کنید.

3- ارسال مدارک خواسته شده شامل:  نام و نام خانوادگی اسکن 2طرف کارت ملی آدرس محل سکونت تلفن ثابت شماره کوپن بایکس از بخش پشتیبانی (مرحله 2)

4- ارسال اطلاعات کوپن خریداری شده شامل شماره کوپن و شماره سریال آن همراه با سایر اطلاعات مربوطه که بایکس در اختیار شما قرارداده است، الزامی است.

5- پس از ارسال مدارک و اطلاعات فوق و تایید موارد گفته شده توسط TextSms.ir، حداکثر پس از 2ساعت حساب کاربری شما فعال شده و امکان استفاده از آن میسر خواهد بود.

6- انتخاب شماره مورد نظر جهت ثبت به عنوان شماره اختصاصی. شروع شماره 50002191 است و شما باید 4 رقم بعدی آنرا انتخاب و از پشتیبانی ارسال نمایید.

لطفا پس از خرید سامانه مدارک زیر را همراه با یک نسخه از فرم قرارداد که از طریق این آدرس قابل دریافت است را از طریق پشتیبانی ارسال کنید.

 

لازم به ذکر است سامانه TextSms.ir قابلیت شارژ آنلاین داشته و شما میتوانید از طریق کلیه کارتهای عضو شتاب و از طریق درگاه بانکهای ملت و پارسیان در هر ساعتی از شبانه روز اقدام به شارژ حساب کاربری خود نمایید.

لطفا توجه داشته باشید که ثبت و فعالسازی خط اختصاصی ممکن است از 1 تا 3 روز کاری زمان ببرد.

 

 

          قوانین و مقررات عمومی سامانه ارسال پیامک         

1- ارسال کننده موظف به رعايت ضوابط، استانداردها و دستورالعمل‌هاي ابلاغي از سوي شركت ارتباطات سيار مي‌باشد.

2- شما موظف به رعايت قوانين دولت الكترونيك از قبيل قوانين امنيتي اينترنت، قوانين امنيتي سيستم‌هاي اطلاعاتي كامپيوتر PRC و قوانين محرمانگي اينترنت مي‌باشيد.

3- نبايد نسبت به ارسال پيام‌هاي تجاري ناخواسته بدون رضايت قبلي كاربران انتهايي اقدام كند، و مسئوليت ارسال هرگونه پيام تجاري براي كاربران بدون رضايت قبلي آنها به عهده صاحب خط مي‌باشد.

4- در ارسال پيام‌هاي تجاري نبايد از Header هاي فريبنده جهت مخفي نمودن هويت فرستنده استفاده نمائيد و همچنين نبايد از عناوين موضوعي اشتباه يا گمراه‌كننده استفاده شود.

5- چنانچه قانون براي فرستندگان پيام‌هاي ناخواسته در صورت عدم رضايت گيرندگان جريمه‌هاي پيش‌بيني نمايد، صاحب خط متعهد به پرداخت جريمه‌ها در صورت نقص قانون مي‌باشد.

6- شما متعهد مي‌باشيد كليه قوانين مصوبه كه ممكن است در آينده براي ارسال پيام‌هاي ناخواسته وضع گردد اجرا نمايد.

7- براي پيام‌هاي ناخواسته چنانچه كاربر دريافت‌كننده متحمل پرداخت شارژ (Receiving Party pays) شود، شما متعهد به جبران آن مي‌باشيد.

8- مسؤليت آثار سوء ناشي از ارسال پيام‌هاي خريدار براي مشتريان و جبران خسارت در مقابل كليه دستگاه‌هاي بازرسي و نظارتي، به عهده صاحب خط مي‌باشد.

9- رد و بدل شدن VOIP براي كليه فراهم‌كنندگان سرويس ممنوع بوده و مسئوليتهاي قانوني بعهده صاحب خط مي‌باشد.

10- ما وظیفه ارسال درخواست به مخابرات را به عهده داریم و برای اطلاع از این مورد برای هر پیام ارسالی کد رهگیری خاص که از طرف مخابرات ارسال می شود را به پیام شما اختصاص می دهد. لذا مسئولیت ارسال شدن پیام بعد از رسیدن به مخابرات و دریافت کدرهگیری، از عهده این مرکز خارج و در اختیار مخابرات می باشد.

11- ما حق داریم در صورت لزوم و يا بنا به درخواست مراجع قانوني و بازرسي مطابق ضوابط آشكار نمودن پيام‌ها و مسدود نمودن آنها قبل از ارسال به كاربران اقدام نمايد.

12- در صورت تغيير در قیمت تعرفه‌ها از طرف اپراتور سوم مخابرات این تغییرات برای صاحب خط اعمال می گردد.

13- محتواي پيام ارسالي مي‌بايست با هر يك از اصول پنج‌گانه زير مطابقت داشته باشد.

الف. با اصول و مباني دين اسلام و قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران مغايرت نداشته و در تضاد نباشد.

ب. باعث تشويش اذهان عمومي نگردد.

پ. مخل نظم و آرامش حاكم بر جامعه نباشد.

ت. به اخلاق حسنه حاكم بر جامعه آسيب نرساند.

ث. با سياستهاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي كشور مغايرت نداشته باشد.

ج. ارسال اسکن 2طرف کارت ملی همراه با آدرس محل سکونت یا محل کار تلفن ثابت از طریق بخش پشتیبانی سایت.

چ. ارسال نمونه امضا شده از قرارداد استفاده از سامانه از طریق بخش پشتیبانی سایت.